Tuurid

Pajuvärava talu sai kunagi ennemuistsel ajal (no olgu, 2016ndal aastal) tuntuks telesaatest “Meie pere ja muud loomad”. Pärast seda on talu uksed olnud valla ka huvilistele, kes tahavad näha, kuidas elu Pajuväraval tegelikult välja näeb. Mõne tunni pikkused talutuurid pakuvad selleks head võimalust. Tuuri käigus saad lähemalt tuttavaks kümnete erinevate taluloomadega. Mõnda neist saab sööta, teist jälle sülle võtta. Lapsed võivad rõõmu tunda ka tiirust hobuse seljas.

Siiski tuleb möönda, et sel suvel tuuritame siin Pajuväraval vähem ja kutsume teid siia hoopis rohkem ööbima ja ise kogema. 

Kui aga tuled suurema seltskonnaga või üksi, aga kopsaka kukruga ja no hing ei anna kohe üldse rahu, siis tuleb Heidile helistada ja kokku leppida. 

Talukülastusel kehtib nn perepilet ühe autotäie inimeste kohta. Tuuri hinnaks 1-5 inimese kohta on 40 eurot. Kui seltskonnas on lapsi, kes soovivad hobusesõitu, lisandub veel 5 eurot, sõltumata ratsutavate laste arvust, ehk siis tuur+ hobusesõit seltskonna peale kokku on 45 eur.

Gruppidele erihinnad!

Tutvu ka külalise meelespeaga!