Saunapealne

Pajuvärava saunapealne on loominguline ja armas, haldjatulede ja valgete düll-kardinatega madratsiväli keset Pajuvärava hoovi, 100-aastase sauna pööningul. Sinna mahub mõnusasti magama kuni kaheksa inimest.

Kui Sa broneerid ööbimiseks saunapealse, pead arvestama, et oled tõeliselt kakofoonilise taluelu kontsertil: ammu enne koitu kirevad kuked, taamal määgivad lambad, aeg-ajalt ütlevad sõna sekka Aafrika kiiver-pärlkanad, tuvid ja paabulind. Vahel on ka koertel midagi lisada. Ära imesta, kui Sulle öösel mõni talukass kaissu poeb.

Kuigi kõlab nagu halb uni, pole see seda mitte. Kergmagajad saavad abi kõrvatroppidest (võta palun ise kaasa), kuid imekombel magavad ka kõige õrnema unega inimesed selliste häälte keskel hästi. Eriti lapsed, on elu näidanud.

Sauna peale viib mugav trepp, eesruumi saad jätta kõik asjad ja magamisala seinad on kaetud dülliga – see aitab vähendada sääskede tuppasattumist ja ilus on ka. Haldjatuled annavad õrna valgust, telefoni saab ka ilusti laadida.

Saad valida, kas soovid linadega üles tehtud voodit või tuled hoopis oma magamiskotiga. See on tõesti ööbimiselamus, mille pärast siia mitmed seltskonnad igal suvel tagasi tulevad.

HIND: Ühe magamiskoha eest palume täiskasvanult 20 eurot, lastelt (kuni 18) 10 eurot.